ART / Lithographs / Litograph in colors 9862193
nr 986 2193
LITOGRAPH IN COLORS
signed, 2/85, sheet: 122x86, unframed.
signerad, 2/85, bladets mått: 122x86
Condition: oramad
SEK 100
Monday October 12 2015
at 18:24:15
12/10 14:45:08